ÚVOD

HISTORIE

DISKUSE

FOTOGALERIE

VIDEO

PRODUKT

PRONÁJEM

KONTAKTY

TOPlist

 

 

 

Nabízíme spolupráci - firmám, reklamním agenturám, filmovým produkcím,ale i jednotlivcům, zabývajících se organizováním sportovně kulturních akcí. Naše specializace je široká. Od filmových scén, až po velké živé show na stadionech.  Využití naší práce je od jednoho motocyklu, až po sedm kamionů techniky. Objednateli dokážeme daný produkt tak říkajíc ušít na míru.

Rovněž spolupracujeme s lidmi zabývajícími se pronájmem keteringových a velkoprostorových hal, mobilních tribun, podií, zvukových a světelných aparatur. Také jsme schopni zajistit profi ohňostroj . Ke každému projektu máme maximální profesionální přístup a svou práci odvádíme na sto procent.

Z těchto důvodu jsme dosti vytíženi, proto máte-li zájem prosím kontaktujte nás z dostatečným předstihem.

Upozorňuji  že nejsme levnou záležitostí x kamiónu techniky přepravit přes kus Evropy něco stojí, máme hodně účinkujících a technického personálu. Mnoho rekvizit ale i maličkostí které vytváří atmosféru bez které se neobejdeme mi ale hlavně divák. Proto si řádně rozmyslete jestli chcete právě nás jsou i jiné skupiny a o moc lacinější. Také si vybíráme prostory protože nechceme ubírat z dynamičnosti naší show, ale ať nepůsobím  dojmem že nestojíme o klienty. Pokud vám bude osud nakloněn a dojde k dohodě a k uskutečnění, garantuji že emoce a adrenalin vám budou stát za námahu kterou vynaložíte aby jste nás získaly.