START

HISTORIA

FORUM

GALERIA

WIDEO

OFERTA

PRONAJEM

KONTAKT

TOPlist

 

 

 

Oferujemy współpracę firmom, agencjom reklamowym, producentom filmowym, jak i osobom zaangażowanym w organizowaniu akcji sportowo-kulturowych. Nasze specjalizacje są szerokie. Począwszy od scen filmowych po wielkie i widowiskowe pokazy na żywo na stadionach. Do naszych pokazów wykorzystujemy od jednego motocykla, do 7 ciężarówek sprzętu, tak więc można powiedzieć, że nasza produkcja jest szyta na miarę.

Współpracujemy  również z osobami zajmującymi  się wynajmem sal kateringowych na duża skalę, stoisk mobilnych, trybun, sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia. Jesteśmy również w stanie zapewnić widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Przy realizacji każdego projektu gwarantujemy  profesjonalizm i  pracę, w której dajemy z siebie sto procent możliwości.

Dlatego też  mamy napięty harmonogram, więc jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami jak najwcześniej.

Pragnę zauważyć, że nie jesteśmy tani,  Ilość ciężarówek potrzebnych do transportu sprzętu dla danego pokazu jest dość kosztowna, zważywszy, że nieraz musimy pokonać dużą część Europy. Posiadamy wielu wykonawców i liczny personel techniczny, wiele rekwizytów, ale także sporo małych dodatków, które tworzą atmosferę, bez których się nie obejdziemy, a przede wszystkim nie obejdzie się bez nich żaden widz.

Dlatego też, zastanówcie się dokładnie nad wyborem naszej ekipy, ponieważ jest wiele innych znacznie tańszych grup, lecz nie są w stanie zaoferować tego co my. Wybieramy odpowiednie miejsca pokazów, aby nie tracić na dynamiczności naszego show i nie chcemy sprawiać wrażenia, że nie dbamy o naszych klientów. Jeżeli szczęście wam dopisze i dojdziemy do porozumienia i realizacji wspólnych planów, gwarantuję, że emocje, wrażenia i adrenalina będą warte wysiłku, a także czasu włożonego w organizację spektaklu.